Patek Philippe Aquanaut Luce "Rainbow" Chronograph 7968/300R-001
| OW Ref | GATO504481 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 39.9 |
| Dial | Mother Of Pearl, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Aquanaut Luce "Rainbow" Chronograph 7968/300R-001
Patek Philippe Aquanaut Luce "Rainbow" Chronograph 7968/300R-001
| OW Ref | GATO504481 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 39.9 |
| Dial | Mother Of Pearl, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |
Original: $406,163.04
-65%$406,163.04
$142,157.06Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504481 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 39.9 |
| Dial | Mother Of Pearl, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |










