Patek Philippe Aquanaut Chronograph 5968R-001
| OW Ref | GATO504904 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Brown, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Aquanaut Chronograph 5968R-001
Patek Philippe Aquanaut Chronograph 5968R-001
| OW Ref | GATO504904 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Brown, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |
Original: $147,975.46
-65%$147,975.46
$51,791.41Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504904 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Brown, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |










