✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Aquanaut Flyback Chronograph 5968G-010
| OW Ref | GATO503374 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Green, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Aquanaut Flyback Chronograph 5968G-010
Patek Philippe Aquanaut Flyback Chronograph 5968G-010
| OW Ref | GATO503374 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Green, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |
$141,181.05
Patek Philippe Aquanaut Flyback Chronograph 5968G-010—
$141,181.05
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO503374 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Green, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |










