Patek Philippe Aquanaut Luce 5267/200A-011
| OW Ref | GATO503371 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Quartz |
| Case Size | 38.8 |
| Dial | Green, Arabic Numerals |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Aquanaut Luce 5267/200A-011
Patek Philippe Aquanaut Luce 5267/200A-011
| OW Ref | GATO503371 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Quartz |
| Case Size | 38.8 |
| Dial | Green, Arabic Numerals |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO503371 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Quartz |
| Case Size | 38.8 |
| Dial | Green, Arabic Numerals |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |










