Patek Philippe Aquanaut Annual Calendar 5261R-001
| OW Ref | GATO504902 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 39.9 |
| Dial | Blue, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Month, Moonphase |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Aquanaut Annual Calendar 5261R-001
Patek Philippe Aquanaut Annual Calendar 5261R-001
| OW Ref | GATO504902 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 39.9 |
| Dial | Blue, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Month, Moonphase |
Original: $187,383.03
-65%$187,383.03
$65,584.06Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504902 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 39.9 |
| Dial | Blue, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Month, Moonphase |










