Patek Philippe Aquanaut Luce Haute Joaillerie 5072R-001
| OW Ref | GATO506175 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 35.6 |
| Dial | Mother Of Pearl, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Aquanaut Luce Haute Joaillerie 5072R-001
Patek Philippe Aquanaut Luce Haute Joaillerie 5072R-001
| OW Ref | GATO506175 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 35.6 |
| Dial | Mother Of Pearl, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Original: $234,943.90
-65%$234,943.90
$82,230.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506175 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 35.6 |
| Dial | Mother Of Pearl, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |










