✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Calatrava 5226G-001
| OW Ref | GATO504185 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Grey, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Calatrava 5226G-001
Patek Philippe Calatrava 5226G-001
| OW Ref | GATO504185 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Grey, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
$47,418.19
Patek Philippe Calatrava 5226G-001—
$47,418.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504185 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Grey, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |







