✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Calatrava Clous de Paris 6119G-001
| OW Ref | GATO503376 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 39 |
| Dial | Grey, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Calatrava Clous de Paris 6119G-001
Patek Philippe Calatrava Clous de Paris 6119G-001
| OW Ref | GATO503376 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 39 |
| Dial | Grey, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
$35,731.80
Patek Philippe Calatrava Clous de Paris 6119G-001—
$35,731.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO503376 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 39 |
| Dial | Grey, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |







