✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Calatrava Weekly Calendar 5212A-001
| OW Ref | GATO502941 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Silver, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Leather |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Month, Weekday hand |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Calatrava Weekly Calendar 5212A-001
Patek Philippe Calatrava Weekly Calendar 5212A-001
| OW Ref | GATO502941 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Silver, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Leather |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Month, Weekday hand |
$14,693.93
Original: $41,982.66
-65%Patek Philippe Calatrava Weekly Calendar 5212A-001—
$41,982.66
$14,693.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO502941 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Silver, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Leather |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Month, Weekday hand |







