✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Calatrava Pilot Travel Time Chronograph 5924G-001
| OW Ref | GATO504897 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Blue, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day/Night Indicator, Flyback, GMT |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Calatrava Pilot Travel Time Chronograph 5924G-001
Patek Philippe Calatrava Pilot Travel Time Chronograph 5924G-001
| OW Ref | GATO504897 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Blue, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day/Night Indicator, Flyback, GMT |
$25,157.32
Original: $71,878.06
-65%Patek Philippe Calatrava Pilot Travel Time Chronograph 5924G-001—
$71,878.06
$25,157.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504897 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Blue, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day/Night Indicator, Flyback, GMT |







