✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Calatrava Blue 6007G-011
| OW Ref | GATO504901 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Calatrava Blue 6007G-011
Patek Philippe Calatrava Blue 6007G-011
| OW Ref | GATO504901 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
$14,218.32
Original: $40,623.78
-65%Patek Philippe Calatrava Blue 6007G-011—
$40,623.78
$14,218.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504901 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |







