✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Calatrava Pilot Travel Time 5520P-001
| OW Ref | GATO502926 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Black, Arabic Numerals |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Leather |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Alarm, Date, GMT |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Calatrava Pilot Travel Time 5520P-001
Patek Philippe Calatrava Pilot Travel Time 5520P-001
| OW Ref | GATO502926 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Black, Arabic Numerals |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Leather |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Alarm, Date, GMT |
$150,693.22
Patek Philippe Calatrava Pilot Travel Time 5520P-001—
$150,693.22
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO502926 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Black, Arabic Numerals |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Leather |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Alarm, Date, GMT |







