✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Calatrava Red 6007G-010
| OW Ref | GATO504900 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Calatrava Red 6007G-010
Patek Philippe Calatrava Red 6007G-010
| OW Ref | GATO504900 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
$13,267.10
Original: $37,906.01
-65%Patek Philippe Calatrava Red 6007G-010—
$37,906.01
$13,267.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504900 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |







