Patek Philippe Aquanaut 5164R-001
| OW Ref | GATO500671 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40.8 |
| Dial | Brown, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Aquanaut 5164R-001
Patek Philippe Aquanaut 5164R-001
| OW Ref | GATO500671 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40.8 |
| Dial | Brown, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO500671 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40.8 |
| Dial | Brown, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |











