Patek Philippe Aquanaut 5167A-001
| OW Ref | GATO500673 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Arabic Numerals |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Aquanaut 5167A-001
Patek Philippe Aquanaut 5167A-001
| OW Ref | GATO500673 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Arabic Numerals |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO500673 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Arabic Numerals |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |











