Patek Philippe Aquanaut 5168G-010
| OW Ref | GATO502411 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Aquanaut 5168G-010
Patek Philippe Aquanaut 5168G-010
| OW Ref | GATO502411 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Original: $112,644.52
-65%$112,644.52
$39,425.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO502411 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |











