Patek Philippe Aquanaut Chronograph 5968A-001
| OW Ref | GATO502412 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Aquanaut Chronograph 5968A-001
Patek Philippe Aquanaut Chronograph 5968A-001
| OW Ref | GATO502412 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |
Original: $175,153.10
-65%$175,153.10
$61,303.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO502412 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |











