Patek Philippe Complications Alarm Travel Time 5520RG-001
| OW Ref | GATO505700 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42.2 |
| Dial | Grey, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Alarm, Date, Day/Night Indicator, GMT |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Complications Alarm Travel Time 5520RG-001
Patek Philippe Complications Alarm Travel Time 5520RG-001
| OW Ref | GATO505700 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42.2 |
| Dial | Grey, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Alarm, Date, Day/Night Indicator, GMT |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO505700 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42.2 |
| Dial | Grey, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Alarm, Date, Day/Night Indicator, GMT |










