Patek Philippe Complications Annual Calendar Travel Time 5326G-001
| OW Ref | GATO504170 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Grey, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Day/Night Indicator, GMT, Month, Moonphase |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Complications Annual Calendar Travel Time 5326G-001
Patek Philippe Complications Annual Calendar Travel Time 5326G-001
| OW Ref | GATO504170 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Grey, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Day/Night Indicator, GMT, Month, Moonphase |
Original: $81,390.24
-65%$81,390.24
$28,486.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504170 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Grey, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Day/Night Indicator, GMT, Month, Moonphase |










