Patek Philippe Complications World Time Flyback Chronograph 5935A-001
| OW Ref | GATO504483 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Salmon, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Day/Night Indicator, Flyback, World Time-zone Indicator |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Complications World Time Flyback Chronograph 5935A-001
Patek Philippe Complications World Time Flyback Chronograph 5935A-001
| OW Ref | GATO504483 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Salmon, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Day/Night Indicator, Flyback, World Time-zone Indicator |
Original: $67,801.42
-65%$67,801.42
$23,730.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504483 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Salmon, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Day/Night Indicator, Flyback, World Time-zone Indicator |










