Patek Philippe Complications Manual Chronograph 5172G-001
| OW Ref | GATO503002 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 41 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Leather |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Complications Manual Chronograph 5172G-001
Patek Philippe Complications Manual Chronograph 5172G-001
| OW Ref | GATO503002 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 41 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Leather |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |
Original: $71,062.73
-65%$71,062.73
$24,871.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO503002 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 41 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Leather |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph |










