Patek Philippe Complications World Time With Date 5330G-001
| OW Ref | GATO505699 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day/Night Indicator, World Time Indicator |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Complications World Time With Date 5330G-001
Patek Philippe Complications World Time With Date 5330G-001
| OW Ref | GATO505699 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day/Night Indicator, World Time Indicator |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO505699 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day/Night Indicator, World Time Indicator |










