Patek Philippe Complications Annual Calendar Moon Phase 5205G-013
| OW Ref | GATO502956 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Month, Moonphase |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Complications Annual Calendar Moon Phase 5205G-013
Patek Philippe Complications Annual Calendar Moon Phase 5205G-013
| OW Ref | GATO502956 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Month, Moonphase |
Original: $59,104.57
-65%$59,104.57
$20,686.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO502956 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Month, Moonphase |










