Patek Philippe Complications Perpetual Calendar Chronograph 5270J-001
| OW Ref | GATO504184 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Silver, Arabic Numerals |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day, Day/Night Indicator, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Complications Perpetual Calendar Chronograph 5270J-001
Patek Philippe Complications Perpetual Calendar Chronograph 5270J-001
| OW Ref | GATO504184 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Silver, Arabic Numerals |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day, Day/Night Indicator, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504184 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Silver, Arabic Numerals |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day, Day/Night Indicator, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |










