Patek Philippe Complications Annual Calendar Moonphase 5396G-017
| OW Ref | GATO505703 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 38.5 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Month, Moonphase |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Complications Annual Calendar Moonphase 5396G-017
Patek Philippe Complications Annual Calendar Moonphase 5396G-017
| OW Ref | GATO505703 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 38.5 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Month, Moonphase |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO505703 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 38.5 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Month, Moonphase |










