Patek Philippe Complications Annual Calendar Moon Phase 5205R-011
| OW Ref | GATO504169 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day/Night Indicator, Month, Moonphase |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Complications Annual Calendar Moon Phase 5205R-011
Patek Philippe Complications Annual Calendar Moon Phase 5205R-011
| OW Ref | GATO504169 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day/Night Indicator, Month, Moonphase |
Original: $65,083.65
-65%$65,083.65
$22,779.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504169 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day/Night Indicator, Month, Moonphase |










