Patek Philippe Complications Annual Calendar Chronograph 5905R-010
| OW Ref | GATO504896 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Chronograph, Date, Day, Flyback, Month |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Complications Annual Calendar Chronograph 5905R-010
Patek Philippe Complications Annual Calendar Chronograph 5905R-010
| OW Ref | GATO504896 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Chronograph, Date, Day, Flyback, Month |
Original: $81,526.13
-65%$81,526.13
$28,534.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504896 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Chronograph, Date, Day, Flyback, Month |










