Patek Philippe Complications Annual Calendar Moon Phases 4947/1A-001
| OW Ref | GATO503379 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 38 |
| Dial | Blue, Arabic Numerals |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Month, Moonphase |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Complications Annual Calendar Moon Phases 4947/1A-001
Patek Philippe Complications Annual Calendar Moon Phases 4947/1A-001
| OW Ref | GATO503379 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 38 |
| Dial | Blue, Arabic Numerals |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Month, Moonphase |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO503379 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 38 |
| Dial | Blue, Arabic Numerals |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Month, Moonphase |










